SVADBY, KONFERENCIE, ŠKOLY, OSLAVY

Všetky okamžiky, v živote, prídu aj odídu veľmi rýchlo. Práve preto si veľakrát želáme mať ich zaznamenané na neskôr. Zebra Stoodio je špecialistom práve na tieto momenty. Či už ide o svadobný deň, firemné podujatia, školské udalosti alebo oslavy, budeme tam. Budeme tam na to, aby sme zvečnili tieto dôležité chvíle.

Motýliky v bruchu zrejme na fotke nebudú, no ďalšie emócie áno. Úsmev, slzy, šťastie, dojatie, radosť, prekvapenie… To všetko je možné na snímkach, z vašej svadby vidieť. Práve preto chceme byť jej súčasťou aj my, aby sme tieto jedinečné momenty dokázali zvečniť navždy. Žiadne umelé pózy a neprirodzené grimasy. Budeme s vami vtedy, keď to bude potrebné. Svadobné fotografie si preto pozriete s radosťou aj dlho po tom, ako sa ten veľkolepý deň uskutoční.

Našou vášňou je zachytávať emócie a preniesť ich do obrázkov.

Dôležité momenty v živote, sú vzácne. Či už ide o svadbu, rodinné oslavy, firemné konferencie alebo prezentácie. Postaráme sa o to, aby ste na tieto chvíle nezabudli. Pred každým fotografovaním sa dohodneme na stretnutí, aby sa nám podarilo nájsť spoločné myšlienky na výsledné fotografie/video. V Zebra Stoodio veríme, že každý človek je jedinečný, a preto sa vždy radi s každým dopredu srtetneme. Len tak sa dá zistiť čo konkrétne od nás očakávate a my potom urobíme maximum, aby sme tieto slová naplnili.

VIAC Z PRÁCE ZEBRA STOODIO